مردم بحرین امروز در تظاهراتی گسترده برای اعلام همبستگی با زندانیان رژیم آل خلیفه در اکثر مناطق این کشور تظاهرات برگزار می کنند.

به گزارش سرویس بین الملل شبکه ایران به نقل از النشره، مخالفان بحرینی از مردم این کشور تقاضا کردند امروز در تظاهرات "جمعه حق تعیین سرنوشت" مشارکت کنند.
همچنین ائتلاف 14 فوریه از مردم خواست برای اعلام همبستگی با زندانیان رژیم آل خلیفه در مناطق مختلف کشور تظاهرات برگزار کنند.
این جریان از ساکنان جزیره ستره بحرین نیز خواسته است که برای اعلام همبستگی با "محمد پرویز" از فعالان بازداشت شده در منزل وی در این جزیره تجمع کنند.
از سوی دیگر، دیروز مناطق مختلف بحرین شاهد برگزاری تظاهرات مسالمت آمیز مردم بحرین بود که با دخالت نظامیان بحرینی با حمایت نظامیان سعودی روبرو شد. در جریان این درگیریها نیروهای امنیتی از گاز آشک آور برای سرکوب اعتراضات استفاده کردند.
به گزارش العالم، همچنین شب گذشته تظاهرات مردم بحرین در نقاط مختلف در راستای آمادگی برای تظاهرات امروز (جمعه) از سوی رژیم آل خلیفه سرکوب شدو این درگیریها در روستای الدیر چندین زخمی بر جا گذاشت.
به گفته ناظران سیاسی  تظاهرات هر روزه مردم بحرین در نقاط مختلف این کشور بیانگر اصرار و پافشاری آنها بر تحقق مطالبات عادلانه آنهاست.