تبریز - خبرگزاری مهر: نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز با اشاره به فعالیت سرویس های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی و آمریکا مبنی بر تحریف بیداری اسلامی در منطقه گفت: مردم مصر و بحرین نباید انقلاب خود را نیمه کاره رها کنند.

به گزارش خبر نگار مهر، آیت الله محسن مجتهد شبستری امروز در خطبه های نماز جمعه در جمع نمازگزاران مردم تبریز افزود: اسرائیل می خواهد با فریب مردم مصر،انتخابات ریاست جمهوری این کشور را به نفع خود تمام کند.

وی ضمن تاکید برانتخابات مجدد مصر گفت:احمد شفیق یکی از اعضاء کابینه ریاست جمهوری رژیم گذشته مصراست و نباید دوباره در راس زمامداری مصر قرار گیرد.

خطیب نماز جمعه تبریز با رد حکم حبس ابد حسنی مبارک تصریح کرد:ق اضی پرونده جنایت های حسنی مبارک با تحت تاثیر قرار گرفتن فشارهای رژیم صهیونیستی حکم اعدام وی را شکست.

آیت الله مجتهد شبستری با اشاره به بیانیه اعتلاف یاران 14فوریه مردم بحرین مبتی بر تشکر مردم بحرین از بیانات رهبر معظم ایران گفت:جمهوری اسلامی ایران یک قدرت راهبردی در منطقه است و از مردم مظلوم بحرین و مصر حمایت خواهد کرد.

وی اضافه کرد: بیداری اسلامی در منطقه شکل جدیدی به خود گرفته است و اسرائیل که دم از حمله نظامی می زند خوب می داند که اگر یک حرکت اشتباهی انجام دهد مسیر طبعات آن به طرف خودشان است.

نماینده ولی فقیه در پایان گفت:جهانیان بدانند برنامه های هسته ای ایران صلح آمیز است و نباید فریب محافل سیاسی و رسانه ای بعضی کشور ها که خود ناقض حقوق بشر هستند را بخورند.