رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی تاکید کرد: ملت بحرین امروز مقابل تمام جهان زورگو و سلطه گر به رهبری آمریکای جنایتکار ایستاده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی بسیج مستضعفین، سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت مراسم بزرگداشت مهندس بحرینی شهید علی احمد المومن که صبح روز پنجشنبه در دانشگاه صنعت نفت اهواز برگزار شد  پیامی را صادر کرد.
 
بر اساس این گزارش در متن پیام آمده  است:

بسم الله الرحمن الرحیم
الحمداله رب العالمین الحمدالله الذی هدینا لدینه و سنه نبیه صلوات الله علیه و الحمداله الذی هدینا لولایه امیرالمومنین و اولاده المعصومین صلوات الله علیهم اجمعین و ما کنّا لنهتدی لولا ان هدیناالله
والسلم علی المهدی الذی و عدالله به الامم ان یجمع به الکلم ویلم به الشعث و یملأالله به الارض قسطاً و عدلاً بعدما ملأت ظلماً و جوراً و سلام بر نائبش امام خامنه ای عزیز
و سلام بر شهیدان که چراغ راه و ستارگان راهنمای بشریت در مسیر کمال و سعادتند.
من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلاً
خواهران و برادران بزرگواری که امروز برای پاسداشت مقاومت ملّت بحرین در اینجا گرد آمده اید، سلام علیکم و سلام بر شهیدان بویژه شهیدی که یاد و نام او امروز ما را در اینجا بهم رساند، مجاهد بزرگ مهندس شهید علی احمد المومن.
سلام بر تو و سلام بر قرآنی که کتاب انس تو بود، سلام برتو و سلام بر صوت دلنشین قرائت قرآنت.
سلام بر تو و سلام برلحظه ای که چون مولایت حسین (ع) با پیکر خونین به لقای پروردگارت رسیدی تصویر دل انگیز و لبخند زیبایت را در لحظه غسل شهادت دیدم.
حق داشتی که بخندی، شاید لحظه ای بود که پروردگارت را ملاقات کردی چرا که شهید نظر می کند به وجه الله.
و یا لحظه ای که به بهشت پا نهادی شاید به ما جاماندگان از قافله شهیدان لبخند می زدی یا به دشمنانت که همه قوای شیطانی خود را برای تسلیم کردن مردم مظلوم بحرین به میدان آورده اند ولی با وجود آنهمه ساز و برگ نظامی و امنیتی هر روز از ملتی با دستهای خالی شکست بزرگتری می خورند.
سلام بر تو بر ملّت مومن و شهیدپرور بحرین قهرمان
بحرینی که امروز تمام قد چون کوه در مقابل استکبار ایستاده است، می گویم مقابل استکبار و نه آل خلیفه. ملت بحرین امروز مقابل تمام جهان زورگو و سلطه گر به رهبری آمریکای جنایتکار ایستاده است و نه آل سعود.
اگر جبهه مقابل ملت بیدار بحرین فقط آل خلیفه شهوتران بود با موج اول قیام مردم شجاع بحرین در میدان لولوء فرو می پاشید. اگر تنها آل سعود شرابخوار و بزدل به کمک آل خلیفه می آمد در مقابل موج دوم نهضت تا پادگانهای ریاض هروله کنان فرار می کردند. آنچه که تا امروز در مقابل نهضت یکپارچه مردم بحرین ایستاده است نه آل خلیفه و آل سعود بلکه آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی است.
آمریکا و انگلیس هستند که با شبکه های جاسوسی شان مجموعه های جهادی را شناسایی و در اختیار شکنجه گران وهابی قرار می دهند.
آنها هستند که با شبکه عظیم رسانه ای شان مبارزه یک ملت برای آزادی و تحقق حاکمیت عدل اسلامی را جنگ مذهبی و طایفه ای جلوه می دهند و برجنایات حاکمان ظالم سرپوش می گذارند.
آمریکا و انگلیس هستند که با دایر کردن قرارگاه فرماندهی مانع فرار ژنرالهای وحشتزده امنیتی بحرین و سعودی شده اند.
روزی که ملت بحرین سفارتخانه یا بهتر بگویم جاسوسخانه های آمریکا و انگلیس در منامه را فتح کنند روزی که پایگاههای نظامی آمریکا و انگلیس در بحرین بدست مردم بحرین افتاده شود، نقشه های جنگ خیابانی را آنجا خواهند یافت و خواهند دید که قرارگاه اصلی فرماندهی این همه جنایت ها در مراکز آمریکاییهاست.
همانطور که ما در انقلاب اسلامی در ایران شاهد بودیم که ژنرال هایزر آمریکایی از داخل سفارت آمریکا کشتارها علیه مردم ایران را فرماندهی می کرد و نه تنها اسناد آنرا بعد از فتح لانه جاسوسی آمریکا در تهران کشف کردیم بلکه در کتاب خاطرات همین ژنرال که سالها بعد منتشر شد خود اعتراف کرد که فرماندهی کشتارها را برعهده داشته و بعد از ورود امام خمینی به تهران قصد کودتا و کشتن امام را داشت که با حضور یکپارچه مردم در خیابانها در 22 بهمن 1357 هجری شمسی در توطئه اش شکست خورد.
مردم با ایمان و شجاع بحرین بدانید هرچند با دستهای خالی رو در روی همه استکبار غرب و آمریکا و صهیونیسم ایستاده اند امّا پیروزی با آنهاست و خون بر شمشیر پیروز است.
ملت عظیم الشأن بحرین بدانند هرچند در مقایسه با دیگر کشورها ملتی بظاهر کوچک محسوب می شوند امّا جهاد عظیمی که شما در حساس ترین نقاط جهان برپا کرده اید سرنوشت سازترین انقلاب منطقه است و پیروزی قریب الوقوع شما انشاءالله تمام جبهه استکبار در منطقه را به یکباره فرو خواهد پاشید و آزادی کل شبه جزیره عربی را بدنبال خواهد داشت.
شما به تأسی از علی اصغر حسین (ع) نوزادهاتان را فدایی دادید. شما پیرمردانی چون حبیب بن مظاهر را تقدیم این راه کردید. خواهران شریف بحرین زینب وار به میدان آمدند و حجابشان غرق خون شد تا حجابهای ظلمانی شبهای ظلم و اختناق را بدرند. شما به پیروی از علی اکبر حسین (ع) جوانانی چون مهندس شهید علی احمد المومن را به میدان فرستادید.
بدانید خون این شهیدان پایمال نخواهد شد و خون اباعبدالله الحسین (ع) تضمین پیروزی شماست. این خونها بزودی به ثمر خواهد نشست. آمریکا و انگلیس را که قریب یک قرن است با حاکم کردن وهابیت بر بلاد مسلمین و ایجاد تفرقه میان مذاهب اسلامی مسبب اصلی همه این جنایات هستند از کشور عزیز بحرین بیرون خواهید ریخت و یقین بدانید نوزادانی که در روز شهادت مهندس شهید علی احمد المومن بدنیا آمده اند و حکایت ظلم های آل خلیفه و آل سعود را فقط در کتابهای تاریخ خواهند خواند و هیچ تجربه ای از آن نخواهند داشت.
این وعده خداست که "ان تنصروالله ینصرکم و یثبت اقدامکم" و هم او فرمود و "ان ینصرکم الله فلا غالب لکم"
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
پیام سردار نقدی به مراسم بزرگداشت شهید علی احمد المومن