جمعیت وفاق ملی مخالف رژیم بحرین اعلام کرد نیروهای این رژیم در هفتاد و دو منطقه این کشور دست به اقدامات سرکوب‌گرانه زدند.

به گزارش پایگاه بیداری اسلامی؛ شبکه تلویزیونی المنار جمعیت وفاق اعلام کرد نیروهای رژیم آل خلیفه از برگزاری بیست و پنج تظاهرات که مخالفان برای اثبات حق برپایی تظاهرات مسالمت آمیز خواستار برگزاری آنها شده بودند، جلوگیری کردند.

عبدالناصر فقیه گزارشگر این شبکه با اشاره به این که مناطق مختلف بحرین با توجه به اقدام مقامات این کشور به جلوگیری از برگزاری بیست و پنج تظاهرات روز سختی را پشت سر گذشتند افزود: نیروهای امنیتی که به تعداد زیاد در چهار راه ها و تقاطع ها مستقر شده و هفتاد و دو منطقه در بحرین را به محاصره خود در آورده بودند با مقاومت مردم و تلاش آنها برای برپایی تظاهرات روبرو شدند و علیه آنها از گازهای اشک آور و سمی و نیز گلوله های ساچمه ای استفاده کردند که طی آن به شماری از افراد آسیب هایی وارد آمد.

در ادامه گزارش آمده است: با وجود آغاز ماه مبارک رمضان، یورش های شبانه به مناطق و منازل شهروندان برای تعقیب کسانی که در تظاهرات شرکت می کند همچنان ادامه دارد و همین امر شماری از جوانان خشمگین را واداشت تا تعدادی لاستیک خودرو را در نزدیک یکی از مراکز پلیس به آتش بکشند و با این کار اعتراض خود را به تدابیر امنیتی در مناطق شرقی نشان دهند.