مردم بحرین امروز به دعوت ائتلاف 14 فوریه در شهرها و روستاهای بحرین با شعار جمعه انقلاب روزه داران تظاهرات خواهند کرد.

به گزارش«شیعه نیوز» به نقل از ابنا، مردم بحرین امروز به دعوت ائتلاف 14 فوریه بار دیگر قصد دارند تا با آمدن به خیابان ها بر خواسته های مشروع خود در برقراری عدالت و دمكراسی و رفع تبعیض تاكید كنند.

این درحالی است كه نیروهای امنیتی بحرین پیشتر تظاهرات مردمی در مناطق مختلف بحرین به دعوت جوانان انقلاب و در حمایت از معترضان عربستانی را با عنوان "قطیف سرتسلیم فرود نمی آورد" با گاز اشك آور و گلوله های ساچمه ای سركوب كردند كه باعث جراحت بیش از 20 نفر شد.

مركز دیده بان جمعیت وفاق اسلامی بحرین در تازه ترین آمار خود اعلام كرد كه نیروهای امنیتی بحرین با یورش به بیش از 30 خانه، 18 شهروند بحرینی را بازداشت كردند و 23 منطقه بحرین نیز با محاصره و مجازات جمعی روبرو شده است.

در همین حال، گروه ها و جریان های مخالف رژیم بحرین در یک كنفرانس مطبوعاتی گفتند كه نیروهای امنیتی در جریان 270 حمله شبانه به خانه های مردم در دو ماه اخیر به بهانه یافتن معترضان 10 میلیون دلار سرقت كرده‌اند.

نیروها و جریان‌های مخالف در این كنفرانس مطبوعاتی آغاز فراخوان علیه "خفاش‌های تاریكی" را اعلام كردند تا از این طریق هتك حرمت خانه های شهروندان بحرینی و حملات، آدم ربایی، سرقت، خرابكاری‌های دستگاههای امنیتی از ساعات پایانی شب تا ساعات ابتدایی بامداد را برملا كنند.