تبلیغات
. - مطالب فروردین 1391

.

هم اندیشی:دبیر كل جمعیت ملی دموكراتیك بحرین تاكید كرد، تصمیم برای برگزاری مسابقات فرمول یك در بحرین این فرصت را به رژیم آل خلیفه می دهد تا بر وضعیت وخیم حقوق بشر در این كشور سرپوش بگذارد.

به گزارش هم اندیشی؛"فاضل عباس" روز چهارشنبه در مصاحبه با شبكه العالم گفت: رژیم آل خلیفه برای ترمیم چهره خود پس از سركوب تظاهرات مسالمت آمیز مردم در سال 2011 ، فشارهایی اعمال كرد تا مسابقات اتومبیل رانی فرمول یك در سال 2012 در بحرین برگزار شود.

فاضل عباس تأکید کرد: رژیم آل خلیفه تلاش می کند با برگزاری این مسابقات مدعی شود که بحران در این کشور فقط سیاسی است و بحران حقوق بشر به پایان رسیده است.
وی افزود: تصمیم برای برگزاری مسابقات در بحرین به معنای پذیرش اوضاع بحرین از سوی جامعه بین المللی است.


ادامه تظاهرات مخالفان در بحرین

همزمان با فراهم سازی مقدمات برای برگزاری مسابقات اتومبیل‌رانی فرمول 1 در بحرین مردم در سراسر این كشور با برگزاری تظاهرات خواهان براندازی نظام حاكم شدند و دبیركل سازمان ملل نیز از مسئولان بحرینی خواست به حقوق ملت‌شان احترام بگذارند.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت اینترنتی شبكه المنار، صدها تن از مخالفان شیعی بحرین در روستای الدیر واقع در نزدیكی فرودگاه بحرین همزمان با رسیدن شركت كنندگان در مسابقات اتومبیل رانی فرمول 1 تظاهرات كردند.


ادامه مطلب

به گزارش پایگاه بیداری اسلامی؛ نیرو‌های بحرینی تحت حمایت عربستان به معترضان ضد‌دولتی در روستای سلم آباد واقع در جنوب منامه، پایتخت این کشور حمله کرده‌اند.
نیروهای بحرینی به معترضان ضد‌دولتی در سلم آباد حمله کردند


ادامه مطلب

خبرگزاری فارس: "سعید بومدوحه" پژوهشگر سازمان عفو بین‌الملل و تهیه‌کننده گزارش در این‌باره تاکید کرد که اصلاحاتی که حکومت بحرین مدعی شده آن را به اجرا گذاشته تغییر اساسی در وضعیت حاکم بر جامعه بحرین ایجاد نکرده و معارضان همچنان در بازداشت بسرمی‌برند.

خبرگزاری فارس: اصلاحات آل‌خلیفه صوری است/مخالفان همچنان در زندان هستند


ادامه مطلب

تظاهرات «فرمول خون» در بحرین

مردم بحرین در اعتراض به برگزاری مسابقات بین‌المللی اتوموبیل‌رانی فرمول یک در کشورشان و بی‌توجهی جامعه جهانی به سرکوبگری رژیم بحرین تظاهراتی با عنوان «فرمول خون» برگزار کردند.
  

 به گزارش پایگاه بیداری اسلامی؛ این تظاهرات گسترده در منطقه قدیمی بحرین با شعار "فرمول خون" برگزار شد.

تظاهرکنندگان همچنین خواهان آزادی فوری بازداشت شدگان و در صدر آنها عبدالهادی الخواجه از فعالان حقوق بشر شدند که بیش از دو ماه است که اعتصاب غذا کرده است.

بحرین از بیش از یکسال پیش شاهد انقلاب مردمی علیه رژیم آل خلیفه است که با سرکوبگری شدید این رژیم و نیروهای اشغالگر سعودی مواجه شده است.

 

منبع: العالم


فید خوان rss reader

فید خوان rss reader


Email Icon by Parstools.com

امام خامنه ای: از وضع مردم بحرین بسیار نگرانیم. به ملت بحرین ظلم می شود. ملت بحرین ملت مظلومی است. ظلم و جفا می شود و به قول هایی که داده می شود عمل نمی شود.(90/9/6)


آخرین مطالب

 روزنه ای از نور...

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :